Sanal Sofra

Ücretsiz Yaşam Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 195 MB
  • Version 7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma KARACA ZUCCACIYE TICARET VE SANAYI A.S.
Sanal Sofra uygulamasıyla evinize yakışacak en uygun yemek takımını kolay bir şekilde sanal gerçeklik ile bulabilmeniz mümkün.

Sanal Sofra uygulaması Android işletim sistemli cihazlarınızdan evinize zevkinize uygun olan yemek takımını bulabilmeniz için sanal gerçeklik sağlayan teknolojisini sizlerin beğenisine sunmakta. Karaca tarafından yapılan Sanal Sofra , sanal gerçeklikle beraber evinizin tasarımına göre uygun olan yemek takımını bulabilmenizi sağlayan kullanım açısından da kolay olan bir uygulamadır. Telefonunuzun kamerasını kullanarak, Karaca?nın yemek takımlarının masanızda görsel olarak nasıl duracağını görebileceğiniz uygulamanın oldukça başarılı sonuçlar verdiğini söyleyebilirim

Misafirler için özenle hazırlanan yemeklerin daha iyi sunumlanmasında önemli bir yere sahip olan şeyler de yemek takımları, çatal, bıçak ve kaşık setleri ve bardak takımlarıdır. Uygulamayı açtıktan sonra kameranızı yemek masanıza doğru çevirip, uygulamadaki yemek takımları arasında geçiş yapmanız yeterlidir. Uygulamada seçtiğiniz yemek takımlarının fiyatlarını da görebileceksiniz. Sol altta bulunan Paylaş butonu ile dostlarınızdan veya eşinizden yardım alabilirsiniz. Tam olarak gerçeklik sağlamayı amaçlayan Sanal Sofra uygulamasında, masanızın örtüsünün renginden masadaki ürünlerin boyutuna kadar birden çok ayarlama işlemini de yapabilmeniz mümkün. Ayrıca uygulama iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilip kullanılabiliyor da.

Daha Fazla Göster
Sanal Sofra indir
DİĞER SÜRÜMLER